keman Atölyesi

KEMAN

Keman dersleri içeriği yetişkinler ve çocuklar için farklı programlar içermektedir.

Keman eğitimi, özveri ve gayret gerektiren; bu yolda ilerledikçe, başarı ve müziksel doyum sağlayan bir süreçtir.

Eğitmenlerimiz, her öğrencinin zihinsel ve bedensel gelişimini, fiziksel yapısını ve psikolojik durumunu göz önünde bulundurarak öğretim yöntemlerini belirlemektedir. Keman derslerimiz bireysel olarak yapılmaktadır. Keman eğitim sürecinde, keman eğitimi teknik çalışmaları ile repertuar çalışmaları yer almaktadır.

Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde amacınıza uygun ve size özel programlarla çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

Piano Lesson

PİYANO

4 yaş ve üzeri katılımcılara yönelik eğitim programıdır. Tüm dünyada, müziğin erken yaşta başlatılması için en uygun enstrüman olarak görülen piyano, okuma-yazma bilmeyen çocuklar tarafından başarıyla çalışılabildiği gibi, yetişkinlerin müzik çalışmalarına başlamaları sürecinde önemli rol oynar. Piyano, el-göz koordinasyonunu en verimli biçimde sağlar, kişiyi bilişsel, fiziksel ve psikolojik olarak eğitir. Seslerin tanınmasını, içselleştirilmesini kolaylaştırır. Klavye hakimiyetinin kazandırdığı özgüven duygusunu ve temel piyano çalma tekniğini edinen her müziksever, tercih ederse, zaman içinde, farklı enstrümanları kolaylıkla çalışmaya başlar. Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde amacınıza uygun ve size özel programlarla çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

Çello

ÇELLO

Keman ailesinin bir diğer üyesi olan viyolensel dersleri içeriği yetişkinler ve çocuklar için farklı programlar içermektedir. Viyolensel eğitimi, özveri ve gayret gerektiren; bu yolda ilerledikçe, başarı ve müziksel doyum sağlayan bir süreçtir. Bu süreçte izlenen öğretim programının esasları belirlenmişse de; programın uygulanması ve öğretim yöntemleri her öğrencide bireysel farklılıklar göstermektedir. Eğitmenlerimiz, her öğrencinin zihinsel ve bedensel gelişimini, fiziksel yapısını ve psikolojik durumunu göz önünde bulundurarak öğretim yöntemlerini belirlemektedir. Viyolensel  derslerimiz bireysel olarak yapılmaktadır. Viyolensel eğitim sürecinde, viyolensel eğitimi teknik çalışmaları ile repertuar çalışmaları yer almaktadır.Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde amacınıza uygun ve size özel programlarla çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

flüt

YAN FLÜT

Mistik tonlarıyla olan nefesli çalgıların en güzel sesli enstrümanlarından flüt, ‘yan flüt’ olarak da tanımlanmaktadır. İnsan sesine en yakın nefesli çalgılardan olan flüt, tahta nefesli sazlar grubuna dahil olup, notaları ‘sol’ anahtarıyla yazılmaktadır.Nefesli çalgılar arasında şarkı ve bestelere eşlik eden en hünerli ve en çevik enstrümanlardan biridir. Başlangıç düzeyindeki başvuruların yanı sıra, program; enstrümanı daha önce çalışmış olanlar için de seviyelerini ilerletmek için imkan sunar. Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde amacınıza uygun ve size özel programlarla çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

Bateri seti

BATERİ

Davulla ilgili bütün teknikler notasyona dayalı akademik bir eğitimle sizlere aktarılıyor.
Eğitmenlerimizin sizler için hazırladığı birçok farklı program sayesinde sizlere eğitiminizi tercihleriniz doğrultusunda şekillendirebilme ve istediğiniz stillerde gelişiminizi devam ettirme imkanı sunuyoruz (jazz, rock, pop, Latin, funk, vs..) Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde amacınıza uygun ve size özel programlarla çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

Gitarlar

GİTAR

Gitar dersleri; Elektro Gitar, Akustik Gitar, Klasik Gitar olmak üzere 3 farklı dalda veriliyor..
Yetişkinler için ve çocuklar için ayrı müfredatlar uygulanmaktadır.
Eğitimlerimiz amaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda şekillenmekte olup genel müfredat ile birlikte kişiye özel bir program uygulanmaktadır.Ayrıca ; Bas Gitar ,Jazz Gitar ,Flamenco gitar alanında bilgi almak için arayabilirsiniz.Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde amacınıza uygun ve size özel programlarla çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

5980874009971_baglama.jpg

BAĞLAMA

Yaş sınırı olmaksızın her yaşta hobi olarak öğrenilebilir. Yaş dezavantajdır ancak imkansız değildir. Uzun Sap , Kısa Sap olmak 2 türdür. Eğitimlerimiz amaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda şekillenmekte olup genel müfredat ile birlikte kişiye özel bir program uygulanmaktadır. Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde amacınıza uygun ve size özel programlarla çalışma fırsatı yakalayacaksınız.